Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Π. Παύλου “Αδέσμευτη Δημοτική Κίνηση” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματα

Σταυροί προτίμησης υποψηφίων Π. Παύλου “Αδέσμευτη Δημοτική Κίνηση” σε 35 από 38 εκλογικά τμήματαΑκολουθήστε τον σύνδεσμο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1.  ΒΙΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 110
2.  ΓΑΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
3.  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 115
4.  ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
5.  ΚΟΡΔΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 123
6.  ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
7.  ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑΣ) 154
8.  ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (Χαρά) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 265
9.  ΠΥΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 121
10. ΣΑΧΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 60
11. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 184
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡ – ΠΕΡ.
1.  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Πόπη) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
2.  ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 309
3.  ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
4.  ΒΛΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (Νικόλ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 81
5.  ΒΥΤΙΝΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 122
6.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 312
7.  ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 122
8.  ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 71
9.  ΖΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΠΠΗΣ) 45
10. ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΡΙΝΑΣ) 41
11. ΚΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 45
12. ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ 271
13. ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 164
14. ΚΟΥΤΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 253
15. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 282
16. ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ 56
17. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 85
18. ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 199
19. ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 120
20. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 103
21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 108
22. ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
23. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 37
24. ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90
25. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΣΥΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΝΟΣ Γ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ 168
26. ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 240
27. ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 456
28. ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
29. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 150
30. ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 163
31. ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 27
32. ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 67
33. ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 190
34. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΥΖ. ΠΑΝ. ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ) 70
35. ΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 184
36. ΦΟΡΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1.  ΛΙΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 58
2.  ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 52
3.  ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 121
4.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΘΥΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΦΙΝΑ) 31
5.  ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
6.  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΡΥΠΙΔΗ 55
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΙΣΘΜΙΑΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 85
2. ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 145
3. ΝΤΕΛΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 28
4. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 94
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ) 188
6. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 69
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Κ.  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1.  ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ (ΜΑΟ) 126
2.  ΘΥΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΟ ΓΕΝΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ) 177
3.  ΚΟΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ 147
4.  ΛΑΦΑΖΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 78
5.  ΜΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 97
6.  ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 169
7.  ΠΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 137
8.  ΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 230
9.  ΤΟΤΟΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 157
10. ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 235
11. ΦΙΛΙΑΝΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 235
12. ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΤΟ ΓΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ) 84
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Τ. Κ. ΠΙΣΙΩΝ
1.  ΓΚΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 8
2.  ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
3.  ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 86
4.  ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΣΥΖ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
Share

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.